Безкоштовний вебінар: Як почати займатися йогою?
Четвер, 13.02
17:00-18:00
Реєстрація
Заповніть усі поля
Ниє спина, часті головні болі, "розтрощені" поперековий чи шийний відділи спини?
Хочете нарешті скинути вагу, але стресова робота і ви увесь час зриваєтеся та не справляєтеся з навантаженням на нервову систему? Хочете прийти у форму після народження дитини? Але щось увесь час стримує піти на йогу?
Прийдеться сидіти і дихати пів заняття, на йозі нудно, це "ізотєріка", тільки для людей з розтяжкою, займатися можна тільки до 30-ти років, це надто складно, це надто популярно, йога - це надто легко. Це все упередження, які утримують від тих всіх колосальних бонусів, які несе для здоров'я та психіки практика, яка буквально "заводнила" увесь світ.

Зараз рідко зустрінеш людей, які керують великим бізнесом чи проектом, і не практикують йогу чи медитацію, чи біг, чи плавання.

Бо це ресурси, які допомагають стягувати більше. Не алкоголем єдиним. Правда не всі про це говорять на кожному кроці.

Готова ділитися з вами мотивацією, навичками дисципліни і розвіювати пострадянські міфи про йогу. На безкоштовному вебінарі "Як почати практикувати йогу".
Вебінар проведе Марта Чорна
Практикую йогу 10 років, з них 7 років викладаю. Прововела заняття для тисячі учнів, спонукала викладати і вчила десятки викладачів. Організувую йога-виїзди (ретрити) в Україні і за кордоном.
Відзняла два курси йоги онлайн.

Все ще до кінця не сіла в поперечний шпагат і не стою вільно в стійці на руках, в центрі залу. При цьому заняття в мене пролітають, як щаслива мить.

Бо, "приймати себе з точками до зростання, при цьому знати свої сильні сторони і прагнути кожною клітиною, до кращого себе" - одна з моїх цінностей.

Приєднуйтеся.
Да прибуде з вами йога!