Просто про
складне
Серія освітніх онлайн-лекцій про їжу
Розберемо 4 ключові теми, які стосуються харчування
Пройдемося по вітамінах
і мікроелементах
Розвіємо міфи, повязані з білками, жирами та вуглеводами
Записи вебінарів
залишаться з вами
назавжди
Перелік лекцій
Перед вами чотири лекції, кожна з яких присвячена одній темі. Посилання на запис ми відправимо вам листом одразу після оплати.
Розберемо їх значення. Поговоримо про те, як розрахувати кількість білків, які маємо споживати протягом дня, щоб відчувати себе повними сил? I щоб вистачало амінокислот на процеси відновлення та відбудови організму. А також, де брати білки м'ясоїдам та вегетаріанцям?
БІЛКИ
Чи потрібно їсти обезжирені продукти? І чи всі жири шкідливі? Поговоримо про те, на чому смажити продукти і чи взагалі можна смажити овочі? Розвіємо міфи про холестерин. Розберемо, навіщо людям поліненасичені жирні кислоти і що це взагалі таке?
Чи всі цукри такі страшні, як їх малюють? Чи можна їсти солодке на ніч? Які продукти відносять до вуглеводів? Чи існують безпечні цукрозамінники? Чому так важко відмовитися від запропонованого печива чи цукерки. І чи існує життя без цукру?
Чи обов'язково приймати комплекси вітамінів? Водорозчинні і жиророзчинні вітаміни. Яка між ними різниця і чи можливо їх «наїсти» про запас? Навіщо людям додавати в раціон каші та горіхи або чи впливає рівень мікроелементів на наше самопочуття?
ЖИРИ
ВУГЛЕВОДИ
ВІТАМІНИ
ЛЕКЦІЇ ВЕДЕ МАРТА ЧОРНА
Нутріціолог, біохімік, складаю індивідуальні раціони. Автор навчальних курсів по ресурсному харчуванню для корпоративних клієнтів. Організовую навчальні семінари з лікарями по здоровому харчуванню.

Розумію ваше тіло, більше 7 років викладаю йогу, йогатерапію та медитацію. Сертифікований вчитель.

Вірю, що в кожному з нас закладений величезний потенціал і знаю, як його проявити і розвивати.
Get free lesson
Just type your contacts
It's totally free
ЧОТИРИ ЗА ЦІНОЮ ТРЬОХ
Скористайтеся нашою пропозицією, отримайте всі лекції за зниженою вартістю
НА ГОЛОВНУ
  • Онлайн-програми
  • Ретрити
  • Розклад подій
Стежити
  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
Зв'язатися
  • 38 093 83 45 901
  • team@martachorna.com.ua
Made on
Tilda